top of page

DADYADOST ETKİNLİKLER

 
Dadyadost sahnesi dikkat çeken canlı performansları ve özel konserleri ile önemli isimleri ağırlamaya başlıyor. 2016 yılı etkinliklerimizi bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı Performans ve Konserler

Haftanın hemen her günü canlı sahne performansları ve özel konserleri ile Dadyadost sahnesi müzik severlerle buluşuyor. Konser programlarını etkinlik sayfasındaki takvimden takip edebilirsiniz.

Ne Zaman?:

Takvime bakınız

Hafta İçi
Her Gün 15:00-19:00

Happy Hour

Hafta İçi hergün 15:00 - 19:00 arasıı "Happy Hour" sürpriz menüler, özel indirimler, günün kokteylleri, sohbet toplantıları Dadyadost'ta

Ne Zaman?:

Hafta içi her gün 15:00-19:00 arası

Pazar Günleri Brunch

Pazar kahvaltınızı öğle yemeği ile birleştirip keyifli bir geç kahvaltıya ne dersiniz?  Aileniz veya dostlarınız ile birlikte sizleri ağırlamak bizim için zevktir. Bol sürprizli "Pazar Brunch" ları için rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. 

Ne Zaman:

Her Pazar 10:30-15:00

Datça'lı Sanatçılar Sergisi

Datça'da yaşayan sanatçılarımızın performanslarını dönemsel sergilerimizde gezebilir, sanatçılarımızla birebir sohbet imkanı bulabiilirsiniz. Sergi tarihlerini sayfamızdaki takvimde duyurulmaktadır. Ayrıca sayfamıza kayıt olursanız size özel bildirimde bulunabiliriz.

Ne Zaman:

Takvime Bakınız

Dadyadost Seramik Atölyesi

Dadyadost Atölye çalışmaları bünyesinde seramikle uğraşmak isteyenler için açtığımız sınıflara katılım Nisan 2016 itibari ile başlayacaktır. Kayıt ve bilgi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ne Zaman:

Her Salı - Perşembe Saat 14:30-17:00 Arası

Dadyadost Fotoğraf Atölyesi

Dadyadost Fotoğraf Atölye çalışmaları Nisan 2016'da başlayacak. 

Kayıt ve bilgi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ne Zaman:

Her Pazartesi - Çarşamba Saat 14:30-17:00

bottom of page